You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'system) VALUES ('100.28.2.72', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)')' at line 1INSERT INTO day_visitors (ip, system) VALUES ('100.28.2.72', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)')
Kursokonferencja licencyjna - B i C - Oficjalna strona Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej

Kursokonferencja licencyjna - B i C

Kursokonferencja licencyjna - B i C

Lubelski Związek Piłki Ręcznej ogłasza nabór do udziału w kursokonferencji szkoleniowej dla nauczycieli, instruktorów i trenerów piłki ręcznej uprawniającej do ubiegania się lub przedłużenia licencji kategorii C i B na sezon 2023/24. Odbędzie się ona w dniach 8-10 września 2023 roku.

Kursokonferencja odbędzie się w Lublinie. Miejsce prowadzenia zajęć oraz program kursokonferencji zaakceptowany przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce będą opublikowane w późniejszym terminie.

Koszt uczestnictwa - 290 zł.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu, niezbędny do ubiegania się o uzyskanie odpowiedniej licencji. Organizatorzy nie zapewniają noclegu i wyżywienia. 

Zachęcamy do udziału w kursokonferencji i nadsyłania zgłoszeń poprzez niżej zamieszczony formularz do dnia 11 sierpnia 2023 r. na adres lubelskie@zprp.org.pl  

Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc na kursokonferencję jest ograniczona. 

Formularz_zgłoszenia_kurskonferencja_C_B_2023 (.pdf z polami aktywnymi do wypełnienia)
Formularz_zgłoszenia_kurskonferencja_C_B_2023 (.doc)

 

Kontakt

Dziękujemy za wsparcie