Jubileusz 25lecia UKS Sprint Ulan-Majorat

Jubileusz 25lecia UKS Sprint Ulan-Majorat

11 września 2022 roku odbyły się uroczyste obchody jubileuszu Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sprint”, w którym na zaproszenie Wójta Gminy Ulan-Majorat Pana Jarosława Koczkodaja i Zarządu Klubu 

Uroczystość licznie zgromadziła byłych i obecnych zawodników i zawodniczki, godnie reprezentujących w  minionych latach Klub i Ulan-Majorat na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Ulan-Majorat Jarosław Koczkodaj. Swoją obecnością wydarzenie uświetnili m.in.: Poseł na Sejm RP Sławomir Skwarek, Starosta Powiatu Radzyńskiego - Szczepan Niebrzegowski, Wicestarostowie Michał Zając, Grzegorz Kowalczyk. W imieniu naszego Związku w obchodach udział wziął Wiceprezes Zarządu ds. sportowych Artur Witkowski.

Uczestnicy jubileuszu mieli możliwość zapoznania się z historią, działalnością, i sukcesami Klubu, a także przywołać wspomnienia z pomocą prezentacji multimedialnej i wystawy archiwalnych materiałów.

Najmłodsi podopieczni Klubu / dziewczęta i chłopcy / klasy czwartej Szkoły Podstawowej w Ulanie Majoracie uczestniczyli   w „treningu z mistrzem”. Dzięki współpracy naszego Związku z UKS Sprint Ulan-Majorat, tę część poprowadziły zawodniczki MKS FunFloor Lublin, występujące w PGNiG Superlidze Kobiet: Daria Szynkaruk i Paulina Masna. Jedną z największych atrakcji obchodów jubileuszu, była możliwość powrotu na parkiet byłych wychowanków Klubu. Rozegrano cztery mecze towarzyskie podczas których, zawodniczki i zawodnicy mogli ponownie poczuć ducha rywalizacji i po latach sprawdzić swoje umiejętności.

W części oficjalnej, Wiceprezes Artur Witkowski w imieniu Zarządu LZPR wręczyl na ręce Władz Klubu pamiątkowy, grawerowany dyplom uznania. Prezes LZPR w odpowiedzi na zaproszenie Wójta Gminy Ulan-Majorat i Zarządu Klubu skierował do Nich list gratulacyjny, który załączamy poniżej. 

Poniżej foto i videorelacja z wydarzenia: 
[VIDEO - link][FOTO link]

 

fot. UKS "Sprint" Ulan-Majorat

 

Kontakt

Dziękujemy za wsparcie