Dzieci 2011/2012 -> chłopcy -> wyniki

 

Rozstawienie zespołów (wg losowania KGiD LZPR)
1.    MKS Padwa Zamość
2.    UKS Zenit Żdanow
3.    MKS Biłgoraj
4.    UKS Bursa-Puławy
5.    U-PKS Arka Ryki
6.    UKS Sprint Ulan-Majorat


Turnieje
- I Turniej – 10 grudnia 2011 roku
- gospodarz: MKS Biłgoraj 


DZM/1 U-PKS Arka Ryki
MKS Biłgoraj
17-21 (9-9)

DZM/2 MKS Padwa Zamość dz UKS Bursa-Puławy
9-36 (4-19)

DZM/3 UKS Zenit Żdanów dz MKS Biłgoraj
21-20 (9-10)

DZM/4 U-PKS Arka Ryki dz MKS Padwa Zamość
28-7 (15-3)

DZM/5 UKS Bursa-Puławy
UKS Zenit Żdanów
28-21 (14-12)


- II  Turniej – 18 grudnia 2011 roku
- gospodarz: MKS Padwa Zamość


DZM/6 MKS Padwa Zamość
UKS Zenit Żdanów
4-34 (2-18)

DZM/7 MKS Biłgoraj
UKS Bursa-Puławy
17-20 (6-11)

DZM/8 UKS Sprint Ulan-Majorat
U-PKS Arka Ryki
32-24 (18-14)

DZM/9 MKS Biłgoraj
MKS Padwa Zamość
29-8 (12-5)

DZM/10 UKS Zenit Żdanów
U-PKS Arka Ryki
27-15 (16-7)

DZM/11 UKS Bursa-Puławy
UKS Sprint Ulan-Majorat
34-28 (18-15)



- III Turniej – 25 lutego 2012 roku
- gospodarz: U-PKS Arka Ryki

Terminarz:

DZM/12 UKS Bursa-Puławy U-PKS Arka Ryki 36-19 (18-13)
DZM/13 MKS Biłgoraj UKS Sprint Ulan-Majorat 21-29 (9-17)
DZM/14 UKS Zenit Żdanów MKS Padwa Zamość 36-20 (21-10)
DZM/15 UKS Bursa-Puławy MKS Biłgoraj 39-19 (25-13)
DZM/16 U-PKS Arka Ryki UKS Zenit Żdanow 23-41 (14-24)
DZM/17 MKS Padwa Zamość UKS Sprint Ulan-Majorat 8-32 (4-14)


- IV Turniej – 25 marca 2012 roku (od godz. 9.30)
- gospodarz: UKS Bursa-Puławy

Terminarz:

DZM/18 U-PKS Arka Ryki UKS Bursa-Puławy 16-44 (6-20)
DZM/19 UKS Sprint Ulan-Majorat UKS Zenit Żdanow 20-29 (12-13)
DZM/20 MKS Padwa Zamość MKS Biłgoraj 8-20 (4-9)
DZM/21 U-PKS Arka Ryki UKS Sprint Ulan-Majorat 30-45 (14-22)
DZM/22 UKS Bursa-Puławy MKS Padwa Zamość 40-9 (16-3)
DZM/23 MKS Biłgoraj UKS Zenit Żdanów 13-24 (8-15)


- V Turniej – 6 maja 2012 roku (od godz. 9.00)
- gospodarz: UKS Sprint Ulan-Majorat

Terminarz:

DZM/24 UKS Sprint Ulan-Majorat MKS Padwa Zamość 33-12 (17-8)
DZM/25 MKS Biłgoraj U-PKS Arka Ryki 16-27 (7-18)
DZM/26 UKS Zenit Żdanów UKS Sprint Ulan-Majorat 22-21 (12-13)
DZM/27 MKS Padwa Zamość U-PKS Arka Ryki 15-35 (8-21)
DZM/28 UKS Bursa-Puławy UKS Sprint Ulan-Majorat 37-31 (20-11)
DZM/29 UKS Zenit Żdanów UKS Bursa-Puławy 27-33 (13-17)
DZM/30 UKS Sprint Ulan-Majorat MKS Biłgoraj 33-19 (21-9)



Autor: Administrator, 1.7.2011
Ostatnia aktualizacja: 17.5.2012

© Lubelski Związek Piłki Ręcznej 2010

Związek Piłki Ręcznej w Polsce      Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie